ADMINISTRATÍVNO-SKLADOVÝ OBJEKT NA PRENÁJOM ŠAĽA

Jazerná, Šaľa

Informácie o budove

Celková rozloha skladových priestorov

835 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Štandard priestorov

Drive in vjazd

Poloha nehnuteľnosti

Rýchly kontakt

+421 232 408 888

Zaujímate sa konkrétne o priestory v tejto nehnuteľnosti? Zavolajte nám a my obratom preveríme ich dostupnosť.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

- priestor vhodný pre e-commerce
- všetky inžinierske siete
- na okraji mesta

Objekt pozostáva z administratívnej, manipulačnej (obe časti vykurované) a nevykurovanej skladovej časti, do ktorej možno vojsť cez drive in vjazd/elektrickú bránu. Priestor o celkovej rozlohe približne 90 m² pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch kancelárií, 2 toaliet, 2 menších kancelárií a kuchyne. Ďalej je v prednej časti showroom o približnej ploche 150m², ktorý je prepojený s prednou garážou o rozlohe 35 m². V strednej a zadnej časti je umiestnený hlavný sklad o rozlohe takmer 500m². V zadnej časti budovy je druhá garáž o rozlohe zhruba 60m². Možný prenájom len časti objektu po dohode s vlastníkom.
Prístup do areálu je možný cez 7-metrovú širokú posuvnú bránu, čo umožňuje vjazd aj pre kamióny a kontajnerové zásielky. Priestor ponúka 6 parkovacích miest pred budovou a ďalších 6 parkovacích miest pozdĺž budovy. V zadnej časti pozemku je plocha pre parkovanie dodávkových vozidiel.

Objekt je napojený na všetky inžinierske siete - voda, plyn, kanalizácia a elektrické rozvody. Budova má vypracovaný energetický certifikát. Podľa potrieb nájomcu je možné interiérový priestor variabilne rozdeliť a prenajať len požadovaný sektor.

Lokalita
Budova sa nachádza na okraji obce s rýchlym prístupom z hlavnej cesty v meste Šaľa s dobrým vjazdom i pre nákladné autá. Napojenie na rýchlostnú cestu R1 vo vzdialenosti 16,5 km (18 min.). Vzdialenosť od Bratislavy 83 km (59 min.), od Žiliny 184 km (1 h 50 min.), od Budapešte 149 km (1 h 55 min.).

KOMERČNÉ PODMIENKY NÁJMU

  • základné nájomné sklad (EUR/m2/mesiac + DPH)
  • základné nájomné kancelárie (EUR/m2/mesiac + DPH)
  • servisné poplatky (EUR/m2/mesiac + DPH)
  • vyhradené parkovanie (EUR/miesto/mesiac + DPH)

MRE MANAGEMENT, K.S.

HVIEZDOSLAVOVO NÁMESTIE 7

811 02 BRATISLAVA

SLOVENSKO

TELEFÓN: +421 232 408 888

MOBIL: +421 911 920 060

E-MAIL: OFFICE@MODESTAGROUP.COM
SLEZAK@MODESTAGROUP.COM

Kontaktovať