SKLADY NA PRENÁJOM KOŠICE - VEĽKÁ IDA

Veľká Ida, Veľká Ida

Informácie o budove

Celková rozloha logistického parku

30.06 ha

Celková rozloha skladových priestorov

11709 m2

Štandard priestorov

Poloha nehnuteľnosti

Rýchly kontakt

+421 232 408 888

Zaujímate sa konkrétne o priestory v tejto nehnuteľnosti? Zavolajte nám a my obratom preveríme ich dostupnosť.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Priemyselný park Košice pozostáva z výrobnej haly s celkovou rozlohou 11 709 m2 vrátane integrovaných kancelárskych priestorov o výmere 1 167 m2. Nehnuteľnosť má strategickú polohu v blízkosti mesta Košice a maďarských hraníc. Ponúka atraktívne distribučné riešenia v rámci slovenského, maďarského a poľského trhu. Košický kraj ponúka výborný prístup k širokému množstvu pracovných síl na podporu akéhokoľvek druhu priemyslu. Mesto je známe svojimi špičkovými univerzitami, ktoré poskytujú vzdelanú a kvalifikovanú pracovnú silu.

V parku je etablovaných niekoľko spoločností ako napríklad IEE Sensing Slovakia zaoberajúcou sa výrobou snímacích systémov v automobilovom priemysle, Oerlikon Balzers Coating Slovakia venujúcej sa technológii povrchových úprav v priemyselných odvetviach na spracovanie kovov a plastov, Dominion Steelcon Slovakia, ktorá sa zameriava na výrobu oceľových komínov, STEELCON Slovakia pôsobiaca v strojárskom priemysle.

Nákladná železničná vlečka v obci Veľká Ida je od priemyselného parku vzdialená 6 km a širokorozchodná v US Steel je vzdialená len 8 km.

Lokalita
Veľká Ida sa nachádza v blízkosti mesta Košice, kde dopravu zabezpečujú mestské prímestské vlaky a autobusy. Najbližšie medzinárodné letisko Košice je vzdialené 17 km. Veľká Ida je vzdialená len pár kilometrov od diaľnice M30 v Maďarsku, ktorá zabezpečuje priame spojenie s Budapešťou.

KOMERČNÉ PODMIENKY NÁJMU

  • základné nájomné sklad (EUR/m2/mesiac + DPH)
  • základné nájomné kancelárie (EUR/m2/mesiac + DPH)
  • servisné poplatky (EUR/m2/mesiac + DPH)
  • vyhradené parkovanie (EUR/miesto/mesiac + DPH)

MRE MANAGEMENT, K.S.

HVIEZDOSLAVOVO NÁMESTIE 7

811 02 BRATISLAVA

SLOVENSKO

TELEFÓN: +421 232 408 888

MOBIL: +421 911 920 060

E-MAIL: OFFICE@MODESTAGROUP.COM
SLEZAK@MODESTAGROUP.COM

Kontaktovať