SKLADY NA PRENÁJOM PREŠOV - CTPARK PREŠOV SEVER

Vranovská, Prešov

Informácie o budove

Celková rozloha logistického parku

43.54 ha

Celková rozloha skladových priestorov

158312 m2

Skladové priestory na prenájom od

1150 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa potreby

Svetlá výška

10.5 m

Nosnosť podlahy

5 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12x24 m m

Štandard budovy

A

Štandard priestorov

Drive in vjazd

Nakladacia rampa

CCTV bezpečnostná kamera

Strážna služba

Poloha nehnuteľnosti

Rýchly kontakt

+421 232 408 888

Zaujímate sa konkrétne o priestory v tejto nehnuteľnosti? Zavolajte nám a my obratom preveríme ich dostupnosť.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

- skladové priestory triedy A,  vysoká úroveň PZI
- nižšie mzdy / nižšie náklady
- 92.000 ľudí v Prešove, univerzitné mesto – 12.500 študentov
- Mesto Košice vzdialené len 30 km (235.000 obyvateľov)
- vo výstavbe
- 10.000 m2 kancelárskej plochy dostupnej v budove Office Centre.

Budovy CTFlex sú stredne veľké, viacúčelové zariadenia vopred vybudované v celej strednej a východnej Európe na podporu rôznych obchodných aktivít vrátane špičkovej výroby, logistiky a výskumu a vývoja. Flexibilný dizajn budovy a deliace steny umožňujú nájomníkom umiestniť viacero prevádzok, vrátane výroby, skladovania, laboratória a kancelárskych funkcií, do jednej efektívnej jednotky. CTP udržiava primeranú úroveň dostupných zásob na strategických miestach, aby uspokojila potreby klientov, ktorí hľadajú rýchlu expanziu. Bežne upravujeme a vylepšujeme zariadenia CTFlex pre nových nájomcov, čím maximalizujeme hodnotu aktív. Budovy CTFlex klienti často využívajú ako riešenie prvého kroku pri vývoji nehnuteľnosti na mieru. Budovy CTFlex je možné prispôsobiť aj meniacim sa obchodným požiadavkám klientov.12 dostupných jednotiek Plánovaná výstavba takmer 200 000 m2. Flexibilné možnosti pre vyrovnávacie mostíky a nakladacie rampy, riešenia na kľúč, postavené na mieru, aby vyhovovali presným požiadavkám klienta, Energeticky efektívne budovy postavené podľa noriem BREEAM a vysokého hodnotenia EPC, Vysoké štandardy kvality vrátane flexibilnej mriežky 12x24 m, deliacich stien, sprinklerov & požiarne bezpečnostné systémy, LED a prirodzené osvetlenie. Po nasťahovaní poskytuje CTP komplexné služby správy parkov a nehnuteľností. Na mieste alebo prostredníctvom 24/7 on-line ServiceDesk je CTP schopná poskytnúť rýchlu odozvu a osobný, profesionálny prístup.

12 dostupných jednotiek, plánovaná výstavba takmer 200.000 m². Flexibilné riešenia pre prístavné mostíky a nakladacie rampy. Riešenia na kľúč, postavené tak, aby vyhovovali presným požiadavkám klienta. Energeticky úsporné budovy postavené podľa noriem BREEAM a vysoké EPC hodnotenia. Vysoký štandard kvality vrátane flexibilného grid rozmiestnenia stĺpov 12 x 24 m, deliace steny, sprinklery & protipožiarne systémy, LED a prirodzené osvetlenie. Po presune CTP poskytuje plnohodnotné služby v oblasti správy parkov a majetku. 24 hodín denne 7 dní v týždni je CTP schopný poskytnúť rýchle reakčné časy a osobný, profesionálny prístup.

Lokalita

CTPark Prešov je strategicky umiestnený v treťom najväčšom meste Slovenska s vynikajúcim diaľkovým napojením do Košíc (30 km), automobilovým klastrom v Žiline / Martine (200 km) a ľahkým prístupom do Poľska (70 km). S neďalekými technickými univerzitami a kvalifikovanou dostupnou pracovnou silou je park ideálny pre logistiku a výrobu špičkových technológií.

KOMERČNÉ PODMIENKY NÁJMU

  • základné nájomné sklad (EUR/m2/mesiac + DPH)
  • základné nájomné kancelárie (EUR/m2/mesiac + DPH)
  • servisné poplatky (EUR/m2/mesiac + DPH)
  • vyhradené parkovanie (EUR/miesto/mesiac + DPH)

MRE MANAGEMENT, K.S.

HVIEZDOSLAVOVO NÁMESTIE 7

811 02 BRATISLAVA

SLOVENSKO

TELEFÓN: +421 232 408 888

MOBIL: +421 904 220 060

E-MAIL: OFFICE@MODESTAGROUP.COM

Kontaktovať